Neti® nosní Farmaceuticky čistá sůl 450 g vhodná pro použití s Neti pot konvičkou

Neti® nosní čistící sůl ve farmaceuticky čisté kvalitě, použitelná na cca. 400 náplní do Neti pot konévky . Farmaceuticky čistá nasální čistící sůl neobsahuje další organické složky a přísady, jako je jód, fluor nebo protispékavé látky, takže je velmi dobře tolerována i nejcitlivějšími nosy a alergiky.

Dostupnost Odesíláme do 10-12 dnů
Možnosti doručení
Kód: 11088
270 Kč
Neti® nosní Farmaceuticky čistá sůl 450 g vhodná pro použití s Neti pot konvičkou
Nasenspuelsalz Natur 450g. W380
Tip Bestseller
30 dní na výměnu zdarma
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží. Peníze vrátíme do 2 prac. dní.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí

Neti® nosní Farmaceuticky čistá sůl 450 g vhodná pro použití s Neti pot konvičkou

Neti® nosní čistící sůl ve farmaceuticky čisté kvalitě, použitelná na cca. 400 náplní do Neti pot. Farmaceuticky čistá nasální čistící sůl neobsahuje další organické složky a přísady, jako je jód, fluor nebo protispékavé látky, takže je velmi dobře tolerována i nejcitlivějšími nosy a alergiky.

nastavenia VLASTNOSTI A OBSAH NETI SOLI

  • Obsah: 450 g
  • Farmaceuticky čistá sůl na čištění nosu
  • Dostatečná na cca. 400 aplikací s Neti pot

PODÍVEJTE SE NA VIDEO JAK POUŽÍVAT NETI KONÉVKU:

Doplňkové parametry

Kategorie: Konvičky pro výplach nosu, oleje a soli
Záruka: 2 roky
Obsah: 450 g
Zdravotní téma: Alergie, Dýchací cesty
Kategorie: Očistné pomůcky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

NETI KANVIČKY A ČISTÉ SOLI PRO PÉČE O NOSNÉ DUTINY

Neti® to jsou konvičky k čištění nosu v různých tvarech, barvách a kvalitách pro tradiční ajurvédskou proceduru Jala Neti a čisté soli bez organických složek a přísad jako je jód, fluor či protihrudkující látky. Sůl této značky je velmi dobře snášena také alergiky.

Čistící sůl Neti® je certifikována podle Evropského lékopisu a má farmaceuticky čistou kvalitu. Její těžba a další zpracování probíhá výlučně v Evropě.

Vysoce kvalitní porcelán má vynikající pozitivní vlastnosti v porovnání s moderními výrobky z plastů a lité hlíny. Tvrdost materiálu zaručuje dlouhou životnost, kvalita povrchu zabraňuje usazení bakterií a snadno se čistí. Kromě vynikajících hygienických vlastností a dlouhé životnosti mají naše produkty Neti® další kvalitu: nepoužívají se žádné škodlivé přísady do glazury jako olovo, bor a podobně.

Nádobky na vyplachování nosu Neti® se vyrábějí v Německu v souladu s nejvyššími standardy kvality. Konvičky na vyplachování nosu jsou ručně vyráběny a glazovány ve 14 krocích v 8-denním procesu.

VÝZNAM OČISTY NOSE S KONÉVKOU NETI

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč máme dvě nosní dírky? V zásadě by nám na zásobování kyslíkem stačil jeden. Proudění dýchání v našich nosních dírkách však ovlivňuje náš energetický tok. Podle toho, zda máme otevřenou pravou nebo levou nosní dírku, se momentálně nacházíme ve fázi aktivity (vpravo) nebo odpočinku (vlevo). Stránky se mění každých jeden a půl až dvě hodiny.

Proudění našeho dýchání stimuluje naše hlavové nervy a tím ovlivňuje celé tělo. Zdravá nosní sliznice je tedy nezbytná i pro naši schopnost koncentrace. Pokud energie nemůže volně proudit přes nosní dírky, naše schopnost koncentrace je značně omezená. Proto doporučujeme pravidelné vyplachování nosu pomocí nádobky na vyplachování nosu Neti® a izotonického fyziologického roztoku. Výplach nosu aplikujte každý den – jako při pravidelném čištění zubů. Volný, rovnoměrný proud dechu ve vašem nose výrazně zvyšuje vaši pohodu.

Hygienická poznámka: Vždy udržujte nádobu na vyplachování nosu Neti® čistou. Po použití opláchněte horkou vodou nebo vložte do myčky nádobí. Vodní kámen nebo nečistoty, které se vytvořily, odstraňte pomocí octa nebo použijte běžné čistící tablety na zubní protézy. Doporučuje se občasné čištění v myčce na 60-70 stupňů Celsia nebo vyvaření alespoň čtyři minuty.

Bezpečnostní upozornění: Dodržujte návod k použití. V případě takzvaných okének v vedlejších nosních dutinách, akutních zánětech a po chirurgických zákrocích v oblasti nosohltanu je třeba se před výplachem nosu neti zeptat lékaře, zda je pro vás výplach nosu vhodný. Dbejte na správnou koncentraci soli oplachovacího roztoku, aby nedošlo k podráždění sliznic. Dojde-li k silnému podráždění sliznic, zastavte proces oplachování. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem.

Podobné produkty