Neti® nosní Farmaceuticky čistá sůl 70 g vhodná pro použití s Neti pot konvičkou

Neti® nosní čistící sůl ve farmaceuticky čisté kvalitě, použitelná na cca. 60 náplní do Neti pot konvičky. Farmaceuticky čistá nazální čistící sůl neobsahuje další organické složky a přísady, jako je jód, fluor nebo protihrudkující látky, takže je velmi dobře tolerována i nejcitlivějšími nosy a alergiky.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 11087
139 Kč
Neti® nosní Farmaceuticky čistá sůl 70 g vhodná pro použití s Neti pot konvičkou
Neti Nasenspuelsalz Dose 70g 1
Tip Bestseller
30 dní na výměnu zdarma
30 dní na výměnu zdarma
Platí pro nepoškozené zboží. Peníze vrátíme do 2 prac. dní.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Odborníci, kteří vám s výběrem poradí

Neti® nosní Farmaceuticky čistá sůl 70 g vhodná pro použití s Neti pot konvičkou

Neti® nosní čistící sůl ve farmaceuticky čisté kvalitě, použitelná na cca. 60 náplní do Neti pot. Farmaceuticky čistá nazální čistící sůl neobsahuje další organické složky a přísady jako je jód, fluor nebo protihrudkující látky, takže je velmi dobře tolerována i nejcitlivějšími nosy a alergiky.

dopis VLASTNOSTI A OBSAH

  • Obsah: 70 g
  • Farmaceuticky čistá sůl na čištění nosu v plastové nádobě
  • Dostatečná na cca. 60 aplikací s Neti pot
  • Součástí balení není odměrka.

PODÍVEJTE SI VIDEO JAK POUŽÍVAT NETI KANVIČKU:

Doplňkové parametry

Kategorie: Konvičky pro výplach nosu, oleje a soli
Záruka: 2 roky
Forma: Prášek
Obsah: 70 g
Kategorie: Očistné pomůcky
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PG Avatar autora | 26.4.2023
Super
5
JM Avatar autora | 1.3.2023
Velká spokojenost, přesně tuhle sůl jsem hledala.
5
LK Avatar autora | 20.2.2023
Výborný, spĺňa na čo je určený.
5
OP Avatar autora | 26.12.2022
Jsem velice spokojena, jsem rada, ze jsem mohla takovou cistou sul pro vyplachovaní nosních dutin dostat.
5
BV Avatar autora | 11.10.2021
S produktom som veľmi spokojný , spĺňa svoj účel.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

NETI KANVIČKY A ČISTÉ SOLI PRO PÉČE O NOSNÉ DUTINY

Neti® to jsou konvičky k čištění nosu v různých tvarech, barvách a kvalitách pro tradiční ajurvédskou proceduru Jala Neti a čisté soli bez organických složek a přísad jako je jód, fluor či protihrudkující látky. Sůl této značky je velmi dobře snášena také alergiky.

Čistící sůl Neti® je certifikována podle Evropského lékopisu a má farmaceuticky čistou kvalitu. Její těžba a další zpracování probíhá výlučně v Evropě.

Vysoce kvalitní porcelán má vynikající pozitivní vlastnosti v porovnání s moderními výrobky z plastů a lité hlíny. Tvrdost materiálu zaručuje dlouhou životnost, kvalita povrchu zabraňuje usazení bakterií a snadno se čistí. Kromě vynikajících hygienických vlastností a dlouhé životnosti mají naše produkty Neti® další kvalitu: nepoužívají se žádné škodlivé přísady do glazury jako olovo, bor a podobně.

Nádobky na vyplachování nosu Neti® se vyrábějí v Německu v souladu s nejvyššími standardy kvality. Konvičky na vyplachování nosu jsou ručně vyráběny a glazovány ve 14 krocích v 8-denním procesu.

VÝZNAM OČISTY NOSE S KONÉVKOU NETI

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč máme dvě nosní dírky? V zásadě by nám na zásobování kyslíkem stačil jeden. Proudění dýchání v našich nosních dírkách však ovlivňuje náš energetický tok. Podle toho, zda máme otevřenou pravou nebo levou nosní dírku, se momentálně nacházíme ve fázi aktivity (vpravo) nebo odpočinku (vlevo). Stránky se mění každých jeden a půl až dvě hodiny.

Proudění našeho dýchání stimuluje naše hlavové nervy a tím ovlivňuje celé tělo. Zdravá nosní sliznice je tedy nezbytná i pro naši schopnost koncentrace. Pokud energie nemůže volně proudit přes nosní dírky, naše schopnost koncentrace je značně omezená. Proto doporučujeme pravidelné vyplachování nosu pomocí nádobky na vyplachování nosu Neti® a izotonického fyziologického roztoku. Výplach nosu aplikujte každý den – jako při pravidelném čištění zubů. Volný, rovnoměrný proud dechu ve vašem nose výrazně zvyšuje vaši pohodu.

Hygienická poznámka: Vždy udržujte nádobu na vyplachování nosu Neti® čistou. Po použití opláchněte horkou vodou nebo vložte do myčky nádobí. Vodní kámen nebo nečistoty, které se vytvořily, odstraňte pomocí octa nebo použijte běžné čistící tablety na zubní protézy. Doporučuje se občasné čištění v myčce na 60-70 stupňů Celsia nebo vyvaření alespoň čtyři minuty.

Bezpečnostní upozornění: Dodržujte návod k použití. V případě takzvaných okének v vedlejších nosních dutinách, akutních zánětech a po chirurgických zákrocích v oblasti nosohltanu je třeba se před výplachem nosu neti zeptat lékaře, zda je pro vás výplach nosu vhodný. Dbejte na správnou koncentraci soli oplachovacího roztoku, aby nedošlo k podráždění sliznic. Dojde-li k silnému podráždění sliznic, zastavte proces oplachování. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem.

Podobné produkty