Ecoffee Cup

Webová stránka značky: Ecoffee Cup

ecoffee cup

 

STOP STOP.

Jen málo lidí to ví, ale loni to bylo trochu pochybné pro 30. výročí: vznik moderního jednorázového papírového poháru. Během tří krátkých desetiletí odhadujeme, že více než 3 biliony z nich skončily na skládce. Pokud máte zájem, to je 3,000,000,000,000. Průměrná trvanlivost jednorázového poháru je kratší než 10 minut - a méně než 1% obsahu plastu, bude recyklovaná. Takže v čem se mohlo mluvit o podceňování století, v roce 2014 jsme cítili, že existuje touha něco změnit! Proto jsme vytvořili Ecoffee Cup. Vyrobená z přírodních vláken, kukuřičného škrobu a pryskyřice neobsahuje BPA, BPS a ftalát. Víko a pouzdro jsou vyrobeny z matného, ​​silikonového potravinového materiálu, který neobsahuje latex a je speciálně navržen pro horké kapaliny. Má víko "bez kapání", takže je ideální vzít s sebou, kamkoli jdete.

Celý výrobek (pohár, víko a rukáv) je v myčce v bezpečí a měl by trvat dlouhá léta, pokud je o něj dobře postaráno. K dispozici v široké škále moderních designů; jasné, zářivé barvy nebo klasické výtisky, Ecoffee Cup je lehký, lehký a krásný na pití bez plastické chuti. V této osvícené éry neexistuje jednorázové omluvu. Vyberte možnost opětovného použití.

 

Žádné produkty značky Ecoffee Cup nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení