Mizu

Webová stránka značky: Mizu

Mizu

MIZU - japonsky voda - jednoduchý a trefný název společnosti, kterou založil v roce 2008 finský snowboardista, veliký dobrodruh Jussi Oksanen. Během své 18 leté profesionální kariéry získal množství medailí, ale vždy mu jako správnému outdoorovému nadšenci záleželo na ochraně přírody. Jeho záměrem byla jasná vize - vytvořit znovu použitelné produkty, funkčně i designově vyladěné do posledního detailu, vždy připravené vyrazit za svým majitelem překonávat hranice a zažívat nová dobrodružství. A tak se zrodily láhve MIZU.

Záměrem však není pouze přímo uspokojit tělesné potřeby zákazníka, naopak zajistit, abychom v budoucnu vůbec měli nezávadnou vodu odkud čerpat. Jedním z hlavních opatření je tak nutnost snížit produkci odpadu, a to hlavně toho plastového. A v tom jsou znovu použitelné lahve MIZU z nerezavějící oceli tím nejspolehlivějším pomocníkem.

MIZU nezůstává jen při řečech - přátelská spolupráce s profesionálními sportovci umožňuje testovat láhve přímo v akci a prodávat je prostřednictvím poselství fanouškům po celém světě. Spojení podobně smýšlejících lidí tak dává podnět ke vzniku něčeho jedinečného - zhmotnělé energii bojovat proti znečišťování přírody a šířit vizi, že bez jednorázových plastových produktů bude život na Zemi mnohem lepší pro všechny.

Proč používat stále láhve?

Ochrana životního prostředí je dnes téma č.1 - obracená z každé strany. Recyklace je jen jeden z mnoha možných způsobů pomoci. Celosvětově je takto zpracovávána pouze desetina plastových lahví, což je žalostně málo. Zbytek končí na dně oceánů, kde se jich každý rok nashromáždí přibližně 40 miliard, což je bez ohledu na spotřebu ropy a dalších surovin nutných pro výrobu lahví z plastu více než alarmující. S lahvemi MIZU už PET láhve potřebovat nebudete.

Zdravotní benefity - kromě nezávadnosti kohoutkové vody, která je testována mnohonásobně častěji než ta balená, je pro naše zdraví prospěšná i již tolik zmiňovaná eliminace plastových lahví a jednorázových plastových produktů. Ty často obsahují škodlivý Bisfenol A (BPA), jehož nežádoucí účinky jsou mnohokrát dokázány. Co se použitých materiálů týká MIZU se zaměřilo na vysokou kvalitu a pečlivě si hlídá použité materiály. Používá výhradně nerezovou ocel třídy 18/8, která zaručí dlouhou životnost a neuvolňuje do tekutin žádnou nepříjemnou pachuť. Vaše voda tak zůstane chutná a nezměněna po dlouhou dobu.

Navíc láhve MIZU lze bez problémů používat několik let a tak je jejich pořizovací cena jen počáteční investicí. Ve srovnání s pravidelným nákupem jednorázových lahví balené vody je to skutečně minimum, co můžeme udělat pro sebe a naši planetu.

2 položek celkem
v6 black 2048x2048
Novinka
845 Kč

Designová termoska od firmy Mizu, která nepropouští nežádoucí pachy a udrží váš nápoj horký.  

8744/HAR
m5 burnt orange 2048x2048
Novinka
527 Kč

Designová láhev od firmy Mizu, která je vyrobena z potravinářské nerezové oceli, nepropouštějící pachy. Díky tomu budou vaše nápoje vždy chutné a svěží. Tato láhev se díky svým...

8741/BUR

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem